• Пт. Лип 1st, 2022

ГАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ

ВідГоловний Редактор

Кві 25, 2014

ВИБРАТИ ГАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Як правильно вибрати газове обладнання і за якими параметрами, дізнаєтеся в цьому розділі.

У комплекс обладнання, призначеного для використання природного газу, входять опалювальні котли, газові конвектори, водонагрівачі проточні газові, а також газові плити.

Газове обладнання необхідно вибирати виходячи з параметрів приміщення, ТУ (технічних умов) і місця покупки цього обладнання.

На першому етапі потрібно замовити в газопостачальної компанії технічні умови. ТУ враховують об’єм приміщення, розташування майбутнього газового обладнання та інші нюанси, які необхідні для безпечного користування газовими приладами. На підставі ТУ розробляється проектна документація, в якій вказуються параметри газових приладів, які потрібно придбати.

На етапі вибору газового обладнання, в першу чергу, необхідно врахувати всі рекомендації, прописані в проекті.

Крім того, велике значення має місце покупки. Краще купувати газові прилади в спеціалізованих торгових точках. Там продавці можуть надати сертифікат якості і технічний паспорт на устаткування, а також дати гарантійне обслуговування. Не купуйте газові прилади у сумнівних торгових точках, на базарі і вживане обладнання.

Установка приладів повинна здійснюватися тільки співробітниками підприємства, у якого є ліцензія на такий вид діяльності.

Будьте обережні: неякісне або не відповідає проекту газове обладнання, а також його самовільна установка може стати причиною трагедії!

З питань і консультацій можна звернутися у відділ ПТО місцевого МРУЕГГ.