Новини

Новини ПАТ "Луганськгаз"

26.05.2020р ЩОДО ПОСЛУГИ "ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ"
ЩОДО ПОСЛУГИ "ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ"
Шановні абоненти!!!

Звертаємо Вашу увагу, що на території Луганської області почала діяти послуга "Особистий кабінент", де Ви маєте можливість передавати покази личільників та відстежувати стан  особового рахунку.

Адреса для доступу - https://lc.luggas.com.ua
22.10.2018р Ціна на природний газ для потреб побутових споживачів з листопада 2018 року.
Ціна на природний газ для потреб побутових споживачів затверджена Постановою КМУ від 19.10.2018 р № 867. З 01 листопада 2018 року роздрібна ціна на природний газ для потреб населення становить 8,54892 грн. за 1 м. куб.
01.02.2018р Передати показання лічильника газу
Шановні абоненти!
Передати показання лічильника газу можна з 20 по 29 число кожного місяця
через WEB-форму на цьому сайті http://lis104.pp.ua

УВАГА!!! Наразі передати показання з допомогою сайту можуть не лише абоненти Лисичанського МРУЕГГ, а й абоненти інших дільниць ПАТ "Луганськгаз"!!!

Інструкція з пожежної безпеки для власників і наймачів квартир в багатоквартирних будинкахПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ ГАЗУ В ПОБУТІ⁠

З початком опалювального сезону підвищився ризик виникнення нещасних випадків, пов'язаних з використання природного газу в побуті.

Особливо це пов'язано з втручанням в систему газопостачання, самовільною установкою і підключенням газових приладів, не правильним користуванням газовими приладами, порушенням правил безпеки при експлуатації газових приладів, відсутністю тяги в димових та вентиляційних каналах.

Так, через порушення правил безпеки при експлуатації газових приладів, а саме, не правильне запалювання газового котла 09.10.2015 за адресою: смт Новопсков, вул. К. Маркса, 204 стався нещасний випадок, що призвів до смерті домовласника.

Отже, з метою запобігання трагедій нагадуємо, що:

1. Перед початком опалювального сезону обов'язково необхідно перевірити стан димових та вентиляційних каналів. Непідготовлені до експлуатації димові та вентиляційні канали можуть призвести до отруєння чадним газом та виникнення пожежі.

Запам'ятайте ознаки отруєння чадним газом: шум в голові, прискорене дихання, слабкість у тілі, нудота, втрата рівноваги.

У разі відчуття перелічених ознаків негайно вимкніть газовий прилад, відкрийте двері та вікна, провітріть приміщення. Вийдіть на свіже повітря. Викликайте аварійну службу газового господарства за телефоном 104.

2. Перед кожним включенням газового приладу з відводом продуктів згоряння в димоходи обов'язково перевірте тягу в димоході.

Не забувайте періодично перевіряти тягу під час роботи газових приладів. У разі відсутності або зворотньої тяги не вмикайте газові прилади.

3. Категорично забороняється користуватись газовими плитами для обігріву приміщення. Продукти згоряння будуть скупчуватись в приміщенні, а це також може призвести до отруєння їми.

4. Під час роботи газових приладів держить кватирку або стулку вікна відкритими.

5. Не займайтеся самовільною перестановкою та підключенням газових приладів. З метою запобігання пожежі та нещасного випадку не користуйтеся послугами сторонніх осіб і не намагайтеся самі усувати несправності в газових приладах, а викликайте слюсаря газового господарства.

Пам'ятайте, якщо у приміщенні пахне газом, забороняється користуватися вогнем, вмикати та вимикати світло й електричні прилади.

Ви самі повинні дотримуватися необхідних заходів безпеки під час користування природним газом для збереження життя і здоров'я свого і своїх близьких.