• Чт. Лип 18th, 2024

Акціонерне товариство "Оператор газорозподільної системи "Луганськгаз"

!!! Все буде Україна !!! АT "Луганськгаз" !!! Все буде Україна !!!

Підключити ГАЗ

ЯК СТАТИ НАШИМ КЛІЄНТОМ Хочете стати клієнтом АТ «Луганськгаз» та використовувати газ для господарських або виробничих потреб? Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію, для того, щоб це зробити

ЯКЩО СПОРУДА ЧИ ПОМЕШКАННЯ НЕ ГАЗИФІКОВАНІ

Щоб газ потрапив до Вашої споруди (промислового об’єкту) чи помешкання, перш за все, Вам необхідно приєднатися до системи газопостачання та прокласти внутрішні мережі. Про те, як це зробити та які документи Вам знадобляться, читайте у розділах «Приєднатися до газових мереж» та «Прокласти мережі».

ЯКЩО ЕТАП ГАЗИФІКАЦІЇ ВЖЕ ПРОЙДЕНИЙ

Якщо Ваша споруда чи помешкання газифіковані, для того щоб отримувати послуги з газопостачання Вам необхідно укласти відповідний договір з ПАТ «Луганськгаз».

 У випадку використання газу для побутових потреб Вам потрібно звернутися до відділу розрахунків з фізичними особами управління реалізації природного газу ПАТ «Луганськгаз» для укладання Договору про надання населенню послуг з газопостачання (Постанова КМУ від від 5 липня 2006 р. № 938). Координати та графік роботи відділу можна знайти у розділі «Контакти».

 Для укладання договору Вам необхідно:

Написати заяву на укладання договору. 

Надати:

  •   паспорт та ідентифікаційний код;
  •   документ, що підтверджує право власності або право на користування;
  •   технічний паспорт на будинок (квартиру).

Ознайомитись з договором та підписати його в 2 екземплярах.

//psaupteer.net/4/5729516